Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

NIKOLASS DŽOUNS, LIELBRITĀNIJA

Žūrija

NIKOLASS DŽOUNS, LIELBRITĀNIJA

Music Kuldiga

Nikolass Džouns guvis ievērojamus panākumus gan kā izpildītājmākslinieks, gan kā pasniedzējs. Kā solists, kamermūziķis un vadošais čellists viņš ir uzstājies daudzviet Eiropā un ASV. Džouns ir stīgu instrumentu nodaļas vadītājs prestižajā Četemas mūzikas skolā (Chetham’s School of Music), kas ir Lielbritānijas lielākā specializētā mūzikas skola, kā arī čella profesors Ziemeļu Karaliskajā Mūzikas koledžā ( Royal Northern College of Music) Mančestrā.

No 1989. Līdz 1997. gadam viņš bijis čellists Bočmana kvartetā (Bochmann Quartet) uzstājoties Lielbritānijas galvenajos festivālos un koncertzālēs. Viņš bijis solists, diriģents un vadošais čellists Angļu stīgu orķestrī (English String Orchestra), ar kuru sniegti koncerti daudzviet Eiropā un ASV, piedaloties Lordam Jehudi Menuhinam.

No 2001. līdz 2006. gadam viņš bijis skolotājs izpildītājmākslinieks Bowdoin International Music Festival, ASV, uzstājoties ar kolēģiem no visas pasaules. Džouns uzstājies Festival’s Winter Series Ņujorkā. Pēdējā laikā mūziķis koncertējis tādās vietās kā St. Cyprien Festival  Francijā, Valdres Festival – Norvēģijā, Siena Quatro Quarto Music Festival – Itālijā (2008., 2009., 2011., 2012., 2017.), The Arona Festival Tenerifē kopā ar Korejas Kamermūziķiem, Nacionālās Filharmonijas kamermūzikas koncertciklā Viļņā un Kauņas Filharmonijas kamermūzikas koncertciklā, kā arī Minskas Filharmonijas zālē.

Patlaban Džouns spēlē klavieru trio kopā ar čehu vijolnieku Pāvelu Fišeru un norvēģu pianistu Gunnaru Flagstadu. Ar kolēģiem Franko Mecena un Sefano Džovaci viņš sniedzis koncertus Itālijā, izpildot Bēthovena “Triple Concerto” ar Mantujas Festivāla orķestri un Collegium Symphonium Veneto.   

Viens no pēdējiem Džouna ierakstiem ir Peter Lieuwen “Cello Concerto” ar Slovēnijas Nacionālo Simfonisko orķestri.

Kā pasniedzējs Džouns sniedzis meistarklases visās Lielbritānijas konservatorijās, Barratt-Due Institūtā un Valsts akadēmijā Norvēģijā, konservatorijās un mūzikas skolās Pēterburgā, Viļņā, Tallinā, ASV, Baltkrievijā, Vācijā, kā arī JVLMA Rīgā. Nikolass ir arī regulārs pasniedzējs Astonas Vasaras festivālā Šveicē.