Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

JEROENS ROULINGS, NĪDERLANDE

Žūrija

JEROENS ROULINGS, NĪDERLANDE

Music Kuldiga

Dzimis Amsterdamas mūziķu ģimenē, Jeroens Roulings sāka savas čella studijas ar Jean Decroos. Viņš turpināja savas studijas pie  Andrē Navarras Detmoldas Valsts mūzikas augstskolā (Staatliche Hochschule für Musik in Detmold) Vācijā un drīz kļuva par viņa asistentu.  1981.g. Reuling nolika koncerteksāmenus un pabeidza savas studijas pie Pjēra Furnjē (Pierre Fournier)  Ženēvā.

Pēc savas debijas Concertgebouw ar Amsterdamas filharmonijas orķestri, Reulings regulāri spēlēja citos Holandes orķestros pie tādiem diriģentiem kā Vernons Handlī, Jehudi Menuhins, un Roberto Benzi. Viņš izdarīja vairākus ierakstus radio un televīzijai un 1983.g. saņēma Skatītāju balvu no Sonestas kapelzāles Amsterdamā.  Reulings koncertēja visā Eiropā un Āzijā, kur 1985.g. viņš debitēja ar Dvoržāka koncertu čellam.

No 1983. – 2004.g. Jeroens Reulings bija galvenais čellists Ārnemas Filharmonijas orķestrī, un tagad savu kaismi uz čella spēli sadala divos virzienos: mācīšanā un kamermūzikā. Viņš ir Čella profesors Briseles Karaliskajā konservatorijā un ARTEZ – Nīderlandes Mākslas institūtā. No 2011.g. viņš ir profesors Karalienes Elizabetes mūzikas kapelā.

Viņš ir noturējis meistarklases daudzās pasaules vietās, tai skaitā Areco, Florencē, Dublinā, Budapeštā, Leuvenā, Dordrehtā (čellu festivālā), Lodzā,  Morgesā (Šveicē), Ženēvā, Oslo, Portugālē, Dienvidkorejā, Marokā un Ziemeļkarolīnas universitātē Čapelhilā. Kopš 1995.g. Jeroens Reulings ir sniedzis ikgadējās meistarklases un koncertus Engienas Starptautiskajā mūzikas festivālā pie Briseles. Viņš ir Šīrmonikogas Starptautiskā kamermūzikas festivāla direktors Nīderlandē un bieži tiek aicināts piedalīties dažādos kamermūzikas projektos. Nesen viņam bija koncerttūre pa Japānu kopā ar A.R. Elbaha, Filipu Grafinu, Juzuko Horigome un Rodžeru Čeisu.

Jeroens Reulings ir veicis ierakstus mūzikas ierakstu izdevniecībām Naksos, Ottavio un Kobras. Viņš spēlē itāļu čellu, kas piederējis Antonio Galjano no Neapoles 1757.g.