Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KIRILS RODINS, KRIEVIJA

Žūrija

KIRILS RODINS, KRIEVIJA

Music Kuldiga

Kirils Rodins ir nopelniem bagāts čellists, solists, kamermūziķis un pasniedzējs. Patlaban Rodins ir Maskavas konservatorijas docents un Pekinas centrālās mūzikas konservatorijas goda profesors, viņš ir pieprasīts žūrijas loceklis daudzu starptautisku konkursu žūrijās, piemēram, Čaikovska konkursā Maskavā, Čaikovska jauno izpildītāju konkursā Ķīnā un Japānā. Viņš vadījis meistarklases Vācijā, Japānā, Francijā, Lielbritānijā, Dienvidkorejā, Ķīnā un citās valstīs.

K. Rodins beidzis speciālo mūzikas skolu Maskavā un Maskavas konservatoriju pie prof. Natālijas Šahovskajas. Viņš ir Starptautiskā konkursa «Jeunesses musicales» uzvarētājs Belgradā 1984. gadā un 8. Starptautiskā Pētera Čaikovska konkursa uzvarētājs 1986.gadā Maskavā.

No 1986. gada K. Rodins ir Maskavas valsts filharmonijas solists un kameransambļa “Brāmsa trio” dalībnieks, koncertējot kopā ar pianisti Natāliju Rubinšteinu un vijolnieku Nikolaju Sačenko.  Viņa koncertu pieredzē ir uzstāšanās Krievijā un vairāk kā 40 citās pasaules valstīs. K. Rodinam ir iespaidīga diskogrāfija, tai skaitā ieraksti ar Baha, Bēthovena, Haidna, Brāmsa, Čaikovska, Šostakoviča, Piacollas un citu komponistu darbiem.