Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

SERGEJS ROLDUGINS, KRIEVIJA

Žūrija

SERGEJS ROLDUGINS, KRIEVIJA

Music Kuldiga

Sergejs Roldugins – bijušais rīdzinieks un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēknis, dzimis 1951.gadā. Sācis mācīties klavierspēli piecu gadu vecumā, bet čellu – astoņu gadu vecumā. Mācījies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Mācoties Ļeņingradas (tag. Sanktpēterburgas) Konservatorijā, sācis spēlēt Sanktpēterburgas Filharmonijas Simfonislajā orķestrī, ko diriģēja Jevgēņijs Mraviskis. Pēc konservatoijas beigšanas, turpinājis studijas pie profesora Ņikitina, par kā asistentu vēlāk kļuvis. Strādājis par skolotāju Konservatorijas Speciālajā Mūzikas skolā - licejā. 1980.gadā ieguvis bronzas medaļu un trešo vietu Starptautiskajā čello konkursā Prāgas pavasaris. Laikā no 1984. līdz 2003. gadam bijis čella grupas solists un koncertmeistars Marinska Operas un Baleta teātra Simfoniskajā orķestrī. Bijis rektors Pēterburgas Konservatorijā.

Kā solists piedalījies daudzos mūzikas festivālos Krievijā, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Francijā, Somijā, Anglijā, Skotijā, Norvēģijā, Čehijā, Slovākijā un Japānā. Kā solists Sergejs Roldugins ir strādājis ar daudziem slaveniem mūsdienu diriģentiem, kā piemēram, Mariss Jansons, Sauļius Sondeckis, Jouzas Domarkas, Aleksandrs Lazarevs, Valerijs Gergijevs un Martins Brabins, kā arī vēl daudzi citi.  Viņam ir ļoti plašs repertuārs, sākot no Baha un beidzot ar Šnitki.

Kopš 2004. – 2005.g. sezonas, Sergejs Roldigins ir bijis viesdiriģents Marinskas teātrī. Kopš 2006.g Sergejs Roldugins ir Mākslinieciskais direktors Sankpēterburgas Mūzikas mājā, kas tika izveidota pēc viņa iniciatīvas. Viņš ir Pēterburgas Konservatorijas profesors. Pasniedz meistarklases Veikerheimā (Vācijā) un Savonlinnā (Somijā).