Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

LEONĪDS GOROHOVS, VĀCIJA

Žūrija

LEONĪDS GOROHOVS, VĀCIJA

Music Kuldiga

Leonīds Gorohovs ir dzimis SanktPēterburgā, tai laikā Ļeņingradā, un čella apmācības uzsāka septiņu gadu vecumā. 
Viņa pirmais čella skolotājs bija S.Zagurskis, 12 gadu vecumā viņš pievienojās prof. Anatolija Ņikitina klasei, kurā viņš palika līdz Rimska-Korsakova konservatorijas beigšanai. Viņš ir arī piedalījies Daņila Šafrāna meistarklasēs.

Concertino Praga pirmās vietas un Parīzes kamermūzikas konkursa galvenās balvas ieguvējs, Leonīds Gorohovs ir vienīgais krievu čellists, kurš ir ieguvis galveno balvu (Grand Prix) un pirmo vietu Ženēvas konkursā (Geneva Concours). 1995.g. Eiropas mākslas veicināšanas asociācija piešķīra Kultūras veicināšanas balvu Leonīdam Gorohovam par “īpašu talantu un izcilu māksliniecisko sasniegumu”.

1991.g. Leonīds Gorohovs spēlēja solo St. Pēterburgas filharmonijas orķestrī, ko diriģēja lords Menuhins, kurš ieinteresējās par jauno čellistu un uzaicināja pievienoties Jehudi Menuhina skolā Anglijā par pasniedzēju. Šī bija arī iespēja uzstāties zem Maestro Menuhina zižļa daudzu vadošo orķestru sastāvā un dalīt skatuvi kā kamermūziķim grupā Piano Trios un Bēthovena koncertā trijiem, kas deva milzīgu iedvesmu jaunajam mūziķim.

Šajā darbā augstākie sasniegumi bija spēlēt kopā ar Berlīnes filharmonijas orķestri, St Pēterburgas filharmoniju, Karalisko filharmoniju, kā arī ar citiem britu, krievu, šveiciešu, skandināvu orķestriem, kuru repertuārā sākot no Haidna, Šūmaņa, Čaikovska līdz pat Valtonam un Lutoslavskim.

Leonīds regulāri atgriežas Krievijā, lai sniegtu koncertus, pēdējie no tiem bija Maskavā Krievijas pirmizrādē Nikolasa Mo skaņdarbam Sonata Notturna Jevgēņija Buškova vadībā, un kā solistam un kamermūziķim ar kamerorķestri Musica Viva, ko diriģē Aleksandrs Rudins.

Viņa galvenā aizraušanās ir kamermūzika, kur galvenā interese ir iesaistīt jaunākus mūziķus kopā ar izciliem un pieredzējušiem partneriem.

Otra aizraušanās ir pedagoģija. Leonīds ir profesors Hanoveras Mūzikas, teātra un mēdiju augstskolā, Vācijā kopš 2008.gada.

“Es esmu ļoti priecīgs un saviļņots dzirdot mākslinieciskumu tādā pārākā pakāpē …”
(Bernhards Grīnhauss)