Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Žūrija

ELEONORA TESTEĻECA, LATVIJA

Music Kuldiga

Viena no ievērojamākajām čella skolas pārstāvēm Latvijā, no 1991.gada LMA profesore.

Mācījusies pie Ēvalda Berzinska un Visvalža Kļaviņa. 1962.gadā absolvējusi J.Vītola Latvijas Valsts konservatorijas prof.Ē.Berzinska čella klasi, 1966.gadā beigusi Ļeņingradas N.Rimska-Korsakova Valsts konservatorijas aspirantūru M.Rostropoviča čella klasē un ieguvusi III vietu P.Čaikovska starptautiskajā atskaņotājmākslinieku konkursā.

No 1966. - 1989.gadam E.Testeļeca kā Latvijas Filharmonijas soliste ir uzstājusies Latvijā un ārzemēs, veikusi ierakstus Latvijas Radio fondā un skaņuplatēs.

Līdztekus atskaņotājmākslinieces karjerai E.Testeļeca uzsāk pedagoga darbu Em.Dārziņa mūzikas skolā un J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Viņas čella klasi absolvējuši vairāki desmiti jauno mūziķu, daudzi no tiem - starptautisko konkursu laureāti.

Read More

SERGEJS ROLDUGINS, KRIEVIJA

Music Kuldiga

Sergejs Roldugins – bijušais rīdzinieks un Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēknis, dzimis 1951.gadā. Sācis mācīties klavierspēli piecu gadu vecumā, bet čellu – astoņu gadu vecumā. Mācījies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Mācoties Ļeņingradas (tag. Sanktpēterburgas) Konservatorijā, sācis spēlēt Sanktpēterburgas Filharmonijas Simfonislajā orķestrī, ko diriģēja Jevgēņijs Mraviskis. Pēc konservatoijas beigšanas, turpinājis studijas pie profesora Ņikitina, par kā asistentu vēlāk kļuvis. Strādājis par skolotāju Konservatorijas Speciālajā Mūzikas skolā - licejā. 1980.gadā ieguvis bronzas medaļu un trešo vietu Starptautiskajā čello konkursā Prāgas pavasaris. Laikā no 1984. līdz 2003. gadam bijis čella grupas solists un koncertmeistars Marinska Operas un Baleta teātra Simfoniskajā orķestrī. Bijis rektors Pēterburgas Konservatorijā.

Kā solists piedalījies daudzos mūzikas festivālos Krievijā, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Francijā, Somijā, Anglijā, Skotijā, Norvēģijā, Čehijā, Slovākijā un Japānā. Kā solists Sergejs Roldugins ir strādājis ar daudziem slaveniem mūsdienu diriģentiem, kā piemēram, Mariss Jansons, Sauļius Sondeckis, Jouzas Domarkas, Aleksandrs Lazarevs, Valerijs Gergijevs un Martins Brabins, kā arī vēl daudzi citi.  Viņam ir ļoti plašs repertuārs, sākot no Baha un beidzot ar Šnitki.

Kopš 2004. – 2005.g. sezonas, Sergejs Roldigins ir bijis viesdiriģents Marinskas teātrī. Kopš 2006.g Sergejs Roldugins ir Mākslinieciskais direktors Sankpēterburgas Mūzikas mājā, kas tika izveidota pēc viņa iniciatīvas. Viņš ir Pēterburgas Konservatorijas profesors. Pasniedz meistarklases Veikerheimā (Vācijā) un Savonlinnā (Somijā).

Read More

HJONVONA ČANA, KOREJAS REPUBLIKA

Music Kuldiga

Hjonvona Čana apguvusi čella spēli Seulas nacionālās universitātes Mūzikas koledžā un Freiburgas Mūzikas augstskolā Vācijā, kā arī ieguvusi diplomus meistarklasēs pie tādiem izciliem pasniedzējiem kā Arto Noras, Eberhard Finke, Antonio Janigro, Marçal Cervera, André Navarra.

Hjonvonai Čanai ir trīsdesmit gadu pieredze pedagoģijā, arī patlaban viņa strādā par pasniedzēju Kyung Hee Mūzikas universitātes koledžā, Korejas Nacionālajā jauno mākslas talantu institūtā, Korejas Nacionālajā Mākslas universitātē, Seulas Mākslas vidusskolā un Sun Hwa Mākslas vidusskolā.  1997. gadā Hjonvona Čana ieguvusi Labākā Skolotāja apbalvojumu Starptautiskajā Čaikovska konkursā jaunajiem mūziķiem.

Kopš 1985. gada Hjonvona Čana spēlē čellu Seulas kamerorķestrī un ir šī orķestra galvenā menedžere.

Hjonvona Čana ir bijusi vairāku starptautisku čella konkursu žūrijā – 8. Starptautiskajā Čaikovskis konkursā jaunajiem mūziķiem Krievijā, 4. Starptautiskajā Antonio Janigro čellistu konkursā Horvātijā un citos.

Read More

LEONĪDS GOROHOVS, VĀCIJA

Music Kuldiga

Leonīds Gorohovs ir dzimis SanktPēterburgā, tai laikā Ļeņingradā, un čella apmācības uzsāka septiņu gadu vecumā. 
Viņa pirmais čella skolotājs bija S.Zagurskis, 12 gadu vecumā viņš pievienojās prof. Anatolija Ņikitina klasei, kurā viņš palika līdz Rimska-Korsakova konservatorijas beigšanai. Viņš ir arī piedalījies Daņila Šafrāna meistarklasēs.

Concertino Praga pirmās vietas un Parīzes kamermūzikas konkursa galvenās balvas ieguvējs, Leonīds Gorohovs ir vienīgais krievu čellists, kurš ir ieguvis galveno balvu (Grand Prix) un pirmo vietu Ženēvas konkursā (Geneva Concours). 1995.g. Eiropas mākslas veicināšanas asociācija piešķīra Kultūras veicināšanas balvu Leonīdam Gorohovam par “īpašu talantu un izcilu māksliniecisko sasniegumu”.

1991.g. Leonīds Gorohovs spēlēja solo St. Pēterburgas filharmonijas orķestrī, ko diriģēja lords Menuhins, kurš ieinteresējās par jauno čellistu un uzaicināja pievienoties Jehudi Menuhina skolā Anglijā par pasniedzēju. Šī bija arī iespēja uzstāties zem Maestro Menuhina zižļa daudzu vadošo orķestru sastāvā un dalīt skatuvi kā kamermūziķim grupā Piano Trios un Bēthovena koncertā trijiem, kas deva milzīgu iedvesmu jaunajam mūziķim.

Read More

STEFANS POPOVS, LIELBRITĀNIJA

Music Kuldiga

Starptautiski pazīstamais čellists Stefans Popovs, dzimis Bulgārijā, ar zelta medaļu beidzis Maskavas konservatoriju, kur mācījies pie slavenākajiem krievu profesoriem, čellistiem Knuševicka un M. Rostropoviča. Vairāku starptautisku konkursu laureāts (Maskava, Ženēva, Vīne un Florence). 1966. gadā viņš kļuva par Starptautiskā P. Čaikovska konkursa laureātu un saņēma PSRS Komponistu savienības speciālo medaļu.

Popovs bijis Bostonas augstskolas profesors un vēlāk arī čella nodaļas vadītājs Jaunanglijas konservatorijā pirms pārcelšanās uz Angliju 1977. gadā. Viņš sniedz meistarklases daudzās pasaules konservatorijās un ir vairāku starptautisko konkursu žūriju loceklis, kā arī uzstājies ar daudziem vadošajiem orķestriem un diriģentiem.

Piedzīvojisstrauju karjeras uzplaukumu gan kā izpildītājs, gan arī kā pedagogs. Viņs tika uzaicināts kļūt par Bostonas augstskolas profesoru un vēlāk par čella nodaļas vadītāju Jaunanglijas konservatorijā. 1977. gadā viņš tika uzaicināts pārcelties uz Angliju, kur arī pašlaik ir viņa pamatdarba vieta.

Read More