Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Žūrija

ELEONORA TESTEĻECA, LATVIJA

Music Kuldiga

Viena no ievērojamākajām čella skolas pārstāvēm Latvijā, no 1991.gada LMA profesore.

Mācījusies pie Ēvalda Berzinska un Visvalža Kļaviņa. 1962.gadā absolvējusi J.Vītola Latvijas Valsts konservatorijas prof.Ē.Berzinska čella klasi, 1966.gadā beigusi Ļeņingradas N.Rimska-Korsakova Valsts konservatorijas aspirantūru M.Rostropoviča čella klasē un ieguvusi III vietu P.Čaikovska starptautiskajā atskaņotājmākslinieku konkursā.

No 1966. - 1989.gadam E.Testeļeca kā Latvijas Filharmonijas soliste ir uzstājusies Latvijā un ārzemēs, veikusi ierakstus Latvijas Radio fondā un skaņuplatēs.

Līdztekus atskaņotājmākslinieces karjerai E.Testeļeca uzsāk pedagoga darbu Em.Dārziņa mūzikas skolā un J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Viņas čella klasi absolvējuši vairāki desmiti jauno mūziķu, daudzi no tiem - starptautisko konkursu laureāti.

"Lielās mūzikas balvas 2016" Mūža balvas ieguvēja par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā.

Read More

JEROENS ROULINGS, NĪDERLANDE

Music Kuldiga

Dzimis Amsterdamas mūziķu ģimenē, Jeroens Roulings sāka savas čella studijas ar Jean Decroos. Viņš turpināja savas studijas pie  Andrē Navarras Detmoldas Valsts mūzikas augstskolā (Staatliche Hochschule für Musik in Detmold) Vācijā un drīz kļuva par viņa asistentu.  1981.g. Reuling nolika koncerteksāmenus un pabeidza savas studijas pie Pjēra Furnjē (Pierre Fournier)  Ženēvā.

Pēc savas debijas Concertgebouw ar Amsterdamas filharmonijas orķestri, Reulings regulāri spēlēja citos Holandes orķestros pie tādiem diriģentiem kā Vernons Handlī, Jehudi Menuhins, un Roberto Benzi. Viņš izdarīja vairākus ierakstus radio un televīzijai un 1983.g. saņēma Skatītāju balvu no Sonestas kapelzāles Amsterdamā.  Reulings koncertēja visā Eiropā un Āzijā, kur 1985.g. viņš debitēja ar Dvoržāka koncertu čellam.

 

Read More

LEONĪDS GOROHOVS, VĀCIJA

Music Kuldiga

Leonīds Gorohovs ir dzimis SanktPēterburgā, tai laikā Ļeņingradā, un čella apmācības uzsāka septiņu gadu vecumā. 
Viņa pirmais čella skolotājs bija S.Zagurskis, 12 gadu vecumā viņš pievienojās prof. Anatolija Ņikitina klasei, kurā viņš palika līdz Rimska-Korsakova konservatorijas beigšanai. Viņš ir arī piedalījies Daņila Šafrāna meistarklasēs.

Concertino Praga pirmās vietas un Parīzes kamermūzikas konkursa galvenās balvas ieguvējs, Leonīds Gorohovs ir vienīgais krievu čellists, kurš ir ieguvis galveno balvu (Grand Prix) un pirmo vietu Ženēvas konkursā (Geneva Concours). 1995.g. Eiropas mākslas veicināšanas asociācija piešķīra Kultūras veicināšanas balvu Leonīdam Gorohovam par “īpašu talantu un izcilu māksliniecisko sasniegumu”.

1991.g. Leonīds Gorohovs spēlēja solo St. Pēterburgas filharmonijas orķestrī, ko diriģēja lords Menuhins, kurš ieinteresējās par jauno čellistu un uzaicināja pievienoties Jehudi Menuhina skolā Anglijā par pasniedzēju. Šī bija arī iespēja uzstāties zem Maestro Menuhina zižļa daudzu vadošo orķestru sastāvā un dalīt skatuvi kā kamermūziķim grupā Piano Trios un Bēthovena koncertā trijiem, kas deva milzīgu iedvesmu jaunajam mūziķim.

Read More

STEFANS POPOVS, LIELBRITĀNIJA

Music Kuldiga

Starptautiski pazīstamais čellists Stefans Popovs, dzimis Bulgārijā, ar zelta medaļu beidzis Maskavas konservatoriju, kur mācījies pie slavenākajiem krievu profesoriem, čellistiem Knuševicka un M. Rostropoviča. Vairāku starptautisku konkursu laureāts (Maskava, Ženēva, Vīne un Florence). 1966. gadā viņš kļuva par Starptautiskā P. Čaikovska konkursa laureātu un saņēma PSRS Komponistu savienības speciālo medaļu.

Popovs bijis Bostonas augstskolas profesors un vēlāk arī čella nodaļas vadītājs Jaunanglijas konservatorijā pirms pārcelšanās uz Angliju 1977. gadā. Viņš sniedz meistarklases daudzās pasaules konservatorijās un ir vairāku starptautisko konkursu žūriju loceklis, kā arī uzstājies ar daudziem vadošajiem orķestriem un diriģentiem.

Piedzīvojisstrauju karjeras uzplaukumu gan kā izpildītājs, gan arī kā pedagogs. Viņs tika uzaicināts kļūt par Bostonas augstskolas profesoru un vēlāk par čella nodaļas vadītāju Jaunanglijas konservatorijā. 1977. gadā viņš tika uzaicināts pārcelties uz Angliju, kur arī pašlaik ir viņa pamatdarba vieta.

Read More

NIKOLASS DŽOUNS, LIELBRITĀNIJA

Music Kuldiga

Nikolass Džouns guvis ievērojamus panākumus gan kā izpildītājmākslinieks, gan kā pasniedzējs. Kā solists, kamermūziķis un vadošais čellists viņš ir uzstājies daudzviet Eiropā un ASV. Džouns ir stīgu instrumentu nodaļas vadītājs prestižajā Četemas mūzikas skolā (Chetham’s School of Music), kas ir Lielbritānijas lielākā specializētā mūzikas skola, kā arī čella profesors Ziemeļu Karaliskajā Mūzikas koledžā ( Royal Northern College of Music) Mančestrā.

No 1989. Līdz 1997. gadam viņš bijis čellists Bočmana kvartetā (Bochmann Quartet) uzstājoties Lielbritānijas galvenajos festivālos un koncertzālēs. Viņš bijis solists, diriģents un vadošais čellists Angļu stīgu orķestrī (English String Orchestra), ar kuru sniegti koncerti daudzviet Eiropā un ASV, piedaloties Lordam Jehudi Menuhinam.

Read More

KIRILS RODINS, KRIEVIJA

Music Kuldiga

Kirils Rodins ir nopelniem bagāts čellists, solists, kamermūziķis un pasniedzējs. Patlaban Rodins ir Maskavas konservatorijas docents un Pekinas centrālās mūzikas konservatorijas goda profesors, viņš ir pieprasīts žūrijas loceklis daudzu starptautisku konkursu žūrijās, piemēram, Čaikovska konkursā Maskavā, Čaikovska jauno izpildītāju konkursā Ķīnā un Japānā. Viņš vadījis meistarklases Vācijā, Japānā, Francijā, Lielbritānijā, Dienvidkorejā, Ķīnā un citās valstīs.

K. Rodins beidzis speciālo mūzikas skolu Maskavā un Maskavas konservatoriju pie prof. Natālijas Šahovskajas. Viņš ir Starptautiskā konkursa «Jeunesses musicales» uzvarētājs Belgradā 1984. gadā un 8. Starptautiskā Pētera Čaikovska konkursa uzvarētājs 1986.gadā Maskavā.

Read More