Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Dalībnieki

2016

Music Kuldiga

Grupa “Cerība”

1.     MAKSIMS SKIBICKIS / Latvia

2.     KATRĪNA ANNA RANDO / Latvia

A grupa

1.     DANIIL ZIMIN / Russia

2.     ALMA ANETE MIĶELSONE / Latvia

3.     DAN-AH HAN / South Korea        

4.     INES BUENO LOPEZ / Spain

5.     JUNGYOON LEE / South Korea   

6.     NAGJEOM JANG / South Korea

7.     MARIAMUTSO / Estonia  

8.     ANNA KATRĪNA PAUKŠĒNA / Latvia

B grupa

1.     KLĀVS JANKEVICS / Latvia

2.     ELIZAVETA   LESSOUN / Belarus

3.     MARTEN   MEIBAUM / Estonia    

4.     VLADISLAVS   GLUŠČENKO / Russia/Latvia                

5.     SU YEON YU / South Korea          

6.     SILUAN    HIRVOJA / Estonia

7.     DZMITRY   FESHCHANKA / Belarus

8.     TATSIANA BAYARYNA / Belarus

9.     MOMCHIL PANDEV / Bulgaria    

10.   KRISTINA KAZANKINA / Russia

11.   SANTA VALERE / Latvia  

12.   SILVESTRS JURIS KALNIŅŠ / Latvia   

13.   AGNIESZKA KILJAN / Poland

14.   PEYTON HALL MAGALHAES / USA

C grupa

1.     EVGENY NIKOLSKIY / Russia

2.     TIAN XIE / China  

3.     IGOR KLYKOV / Russia    

4.     GUNTIGA COMENAPHATT / Thailand    

5.     KYUNGJOON   LEE / South Korea

6.     FEDOR GRIGORIEV / Russia

7.     DAYANA HARIZANOVA / Bulgaria

8.     ANTON   FESHCHANKA / Belarus

9.     VALLE-RASMUS ROOTS / Estonia

10.   ANNA MOROZOVA / Russia

11.   PENKA PETKOVA / Bulgaria

12.   ALIKSANDR SERDZIUKOU / Belarus

13.   MARKS VIĻENSKIS / Latvia  

14.   EKATERINA  SEMENOVA / Russia

15.   EUN CHO / South Korea

16.   JOHANNES VÄLJA / Estonia

17.   ELĪZE ŠĒRA / Latvia

18.   REINIS MELBĀRDIS / Latvia       

19.   MARTIN PRATISSOLI / Italy

20.   LINDA EVELĪNA HEIBERGA / Latvia

21.   DMITRIJS DROBKO Latvia / Russia

22.   JOANNA GUTOWSKA / Poland

 

 

 

Read More

2014

Music Kuldiga

GRUPA „CERĪBA”
I    Aleksander Sebastian Lattikas /Igaunija/
     Syon Najman /Bulgārija/
II   Paula Skulte  /Latvija/
      Nauma Najman /Bulgārija/

GRUPA  „A”
I    Juris Silvestrs Kalniņš  /Latvija/

GRUPA  „B”
II  Viana Alejandro  /Spānija/
Diploms par labāko J.S.Baha skaņdarba interpretāciju -Linda Evelīna Heiberga /Latvija/

GRUPA  „C”
I  Nadežda Bardjuka  /Latvija/
II  Sergejs Ponomarjovs /Krievija/
     Pjotrs Gladišs  /Krievija/
III Magdalēna Ceple  /Latvija/

Diploms par labāko J.S.Baha skaņdarba interpretāciju – Pjotrs Gladišs /Krievija/
Diploms par labāko K.Davidova skaņdarba interpretāciju – Sergejs Ponomarjovs /Krievija/

2012

Music Kuldiga

K.Davidova VII Starptautiskā konkursa rezultāti 2012
 

Grupa „Cerība”/ Group „Hope”
I vieta – Kristaps Mārtiņš Bukšs /Latvija/
               Alma Anete Miķelsone /Latvija/
II vieta – Antons Zamatajs /Latvija/
III vieta – Elfrīda Švalbe /Latvija/

Grupa „A”
I vieta – Linda Evelīna Heiberga /Latvija/
II vieta – Ka Yeung Hung /Honkonga/

Grupa „B”
I vieta – Lee Hsu Mon-Puo /Spānija/
II vieta – Juris Kļaviņš /Latvija/
                 Penka Petkova /Bulgārija/
                 Marcel Johannes Kits /Igaunija/
III vieta – Valentīna Dubrovina /Krievija/

Grupa „C”
I vieta – Bruno Delepelaire /Francija/
III vieta – Nadežda Bardjuka /Latvija/
                  Petr Gladish /Krievija/


Diploms par labāko J.S.Baha skaņdarbu interpretāciju– Helga Lukševica /Latvija/

Diploms par labāko K.Davidova skaņdarbu interpretāciju- Lee Hsu Mon-Puo / Spānija, Spain/

2010

Music Kuldiga

Čella virtuozi spēlē Kuldīgā

     Talantīgais mūziķis no Krievijas – Sergejs Suvorovs – uzvarēja Kārļa Davidova VI starptautiskajā čellistu konkursā, kas no 3. līdz 7. maijam norisinājās Kuldīgā.

     S.Suvorovam tikusi Leo Maija ģimenes balva par labāko Baha skaņdarba interpretāciju un speciālā balva par Kārļa Davidova skaņdarbu interesantāko interpretāciju.

     „Konkursanti šogad parādīja izcilu sniegumu un augstu māksliniecisko un tehnisko sagatavotību. Lai arī  konkursa programma bija ļoti grūta un sarežģīta, viņi tika ar to galā lieliski,” teica Kuldīgas novada pašvaldības kultūras pārvaldes vadītāja, konkursa projekta vadītāja Dace Reinkopa.

     Čellistu konkurss šogad pulcēja 21 dalībnieku no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Dienvidkorejas. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija – St. Popovs (Anglija), E.Testeļeca (Latvija), D.Veis (Čehija). Konkursu organizē E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi.

Konkursa rezultāti
Grupa „C”: 1. vietā – Sergejs Suvorovs (Krievija), 
                   2. vietā  – Dace Zālīte (Latvija) un Vūlī Janga (Dienvidkoreja), 
                   3. vietaJo Hjong-Junam (Dienvidkoreja).

Grupa „B” : 1. vieta šajā grupā netika piešķirta, 
                    2. vietā – Marsels Johannes Kits (Igaunija) un Agate Bidiņa (Latvija), 
                   3. vietā – Helga Lukševica (Latvija).

Grupa „Cerība”: 2. pakāpes diplomu saņēma Tabita Balode (Latvija).

2008

Music Kuldiga

2008.gada laureāti:

GRUPA „CERĪBA”

 

1.v. Arnik Vephasayanant – THAILAND ( sk. J.Lakutis )

 

A grupa

1.v. , J.S.BAHA PRĒMIJAK. DAVIDOVA balva un prēmija - Kian Soltani – AUSTRIA (prof. I.Monigetti)

3.v. Gayane Khachatryan – ARMENIA (sk. A.Talalyan)

 

B grupa

 

1.v. un J.S.BAHA PRĒMIJA – Janīna Ruh – GERMANY (prof. D.Geringas)

2.v. Payam Taghadossi – AUSTRIA (sk. T.Grossenbacher)

2.v. Anne Yumino Weber – GERMANY – (sk. Wen-Sinn Yang)

 

 

C grupa

 

1.v. un J.S.BAHA PRĒMIJA – Valentin Radutiu – GERMANY (prof.D.Geringas)

3.v. Valters Pūce – LATVIJA (prof. E.Testeļeca)