Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

ČELLISTS MAIKS BLOKS (ASV)

koncerti

ČELLISTS MAIKS BLOKS (ASV)

Music Kuldiga

10. maijā plkst 19:00

Kuldīgas Kultūras centrā 

Programma: Oriģinālkompozīcijas, folkmūzikas aranžējumi, klasikas skaņdarbu izlase

Novatoriskais un daudzveidīgais čellists, dziedātājs un komponists Maiks Bloks (Mike Block) Ziemeļeiropā uzstāsies pirmo reizi un koncerts būs unikāla iespēja dzirdēt čella skanējumu dažādos mūzikas stilos un neparastā izpildījumā. Pasaulslavenais čellists Jo-Jo Ma viņu nodēvējis par “ideālo 21. gadsimta mūziķi” un izdevums “The New York Times” uzteicis par  “vitālu, bagātīgu un krāsainu solo spēli”. Maiks Bloks ir viens no pirmajiem mūziķiem, kurš uzsāka čella spēli, stāvot kājas un izmantojot paša izgudrotu čella siksnu. Jau studējot Džuljarda mūzikas skolā, Maiks pievienojās Jo-Jo Ma izveidotajam ansamblim “Silk Road Ensamble”, ar kuru apceļota visa pasaule un 2017. gadā saņemta “Grammy” balva par labāko pasaules mūzikas albumu "Sing Me Home".

M. Bloka solo koncerts ietvers oriģināldarbus, folkmūzikas aranžējumus un klasikas skaņdarbu izlasi. Programmas izvēli iedvesmojusi sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā pasaulslaveno čellistu Jo-Jo Ma, vijolnieku Marku O’Konoru, indiešu sitaminstrumenta tablas virtuozu Sandeep Das, popmūzikas zvaigznēm  “Bon Iver”, Stīviju Vonderu un citiem.