Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Jaunumi

K. Davidova 10. Starptautiskais čellistu konkurss notiks no 6.05. līdz 12.05., 2018.

Music Kuldiga

K. Davidova 10. Starptautiskais čellistu konkurss notiks 2018. gadā no 6. maija līdz 12. maijam Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā. Pieteikšanās konkursam notiks elektroniski konkursa mājas lapā no 1.12.2017. līdz 16.02.2018..

2018 gadā Starptautiskais K. Davidova čellistu konkurss atzīmē savu 10. gadadienu, tāpēc pirmo reizi konkurss tiks papildināts ar īpašu koncertprogramma, kurā galvenajā lomā būs čella mūzika.

Dalību koncertprogrammā apstiprinājusi čelliste Marta Sudraba, čella trio Melo-M un amerikāņu čellists, slavenā Yo-Yo Ma sekotājs Maiks Bloks( Mike Block). 

 http://www.mikeblockmusic.com/

Read More

Kārļa Davidova 9. Starptautiskā čella konkursa rezultāti!

Music Kuldiga

GRUPA „CERĪBA”
I Maksims Skibickis /Latvija/
II Katrīna Anna Rando /Latvija/

GRUPA „A”
I Dana Hana - Dan-ah Han /Dienvidkoreja/
Džunjuna Lī - Jungyoon Lee /Dienvidkoreja/
II Nagjoma Jana – Nagyeom Jang /Dienvidkoreja/
III Maria Mutso /Igaunija/
Anna Katrīna Paukšēna /Latvija/

GRUPA „B”
II Sujona Ju – Su Yeon Yu /Dienvidkoreja/
Silvestrs Juris Kalniņš /Latvija/
III Momčils Pandevs /Bulgārija/

GRUPA „C”
I Tiaņs Sje – Tian Xie /Ķīna/
II Kjundžuns Lī - Kyungjun Lee /Dienvidkoreja/

Diploms par labāko J.S.Baha skaņdarba interpretācijuTiaņs Sje – Tian Xie /Ķīna/

Diploms par labāko K.Davidova skaņdarba interpretāciju Sujona Ju - Su Yeon Yu /Dienvidkoreja/

Read More

KLAUSĪTĀJI AICINĀTI UZ DIVIEM KONCERTIEM!

Music Kuldiga

Ceturtdien, 5. maijā, plkst. 20:00 klausītāji aicināti uz apbalvošanas ceremoniju un Kārļa Davidova piemiņas koncertu Kuldīgas mākslas namā.

Koncertā ar solo priekšnesumiem piedalīsies konkursa laureāti, bet noslēgumā skanēs K.Davidova skaņdarbs „Lūgšana” un J. Mediņa „Ārija”. Tas ir koncerta visemocionālākais mirklis, kad kopā muzicē visi konkursa dalībnieki, pieaicinātie mūziķi un pedagogi. Čellistu orķestri diriģēs bijušais konkursa laureāts, tagad mūziķis, komponists un konkursa izpildproducents Kārlis Auzāns. 

Sestdien, 7. maijā, plkst. 18:00 notiks konkursa noslēguma koncerts Kuldīgas kultūras centrā, kur laureāti uzstāsies kopā ar orķestri „Sinfonia Concertante” diriģenta Andra Vecumnieka vadībā. Biļetes Kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv.

 

 

Read More

Kuldīga uzņems jaunos čella talantus no 12 valstīm

Music Kuldiga

 

No 30. aprīļa līdz 8. maijam Kuldīga kļūs par čella galvaspilsētu, pulcējot jaunos čellistus no visas pasaules Kārļa Davidova 9. Starptautiskajā čellistu konkursā.

K. Davidova Starptautiskajam čellistu konkurss Kuldīgā notiek katru otro gadu, un šogad – jau devīto reizi. Konkurss uzņems 48 jaunos čellistus no Latvijas, Krievijas, Dienvidkorejas, Baltkrievijas, Igaunijas, Bulgārijas, Ķīnas, Itālijas, Spānijas, Taizemes, Polijas un ASV.

Konkursa dalībnieku sniegumu būs iespēja baudīt arī plašākai auditorijai. Ceturtdien,  5. maijā, plkst. 20:00 klausītāji aicināti uz K. Davidova piemiņas koncertu Kuldīgas mākslas namā, bet sestdien, 7. maijā, plkst. 18:00 notiks konkursa noslēguma koncerts Kuldīgas kultūras centrā, kurā laureāti uzstāsies kopā ar orķestri „Sinfonia Concertante” diriģenta Andra Vecumnieka vadībā. 

Konkursanti sacentīsies četrās vecuma grupās – „Cerība”, „A”, „B” un”C”, trīs kārtās. Vislielākā konkurence būs C grupā (no 21 līdz 29 gadiem) ar 24 jaunajiem čellistiem, no kuriem daudzi jau guvuši ievērojamu konkursu un uzstāšanās pieredzi.

Visvairāk dalībnieku pieteikušies no Latvijas – 13, no Krievijas  - 9, no Dienvidkorejas – 7. Konkursa dalībnieki pārstāv tādas mācību iestādes kā Maskavas Valsts Čaikovska konservatorija, Hanoveres Mūzikas, teātra un mediju augstskola, Gildholas mūzikas un drāmas skola, Vīnes Mūzikas un mākslas universitāte, Lucernas Universitāte, Seulas Mākslas universitāte, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija un citas.

Konkursu vērtēs starptautiska žūrija, ko veido pazīstami pedagogi un izpildītājmākslinieki – čellists un pedagogs, slavenā čellista Rostropoviča audzēknis un mūzikas tradīciju turpinātājs Stefans Popovs no Anglijas,  daudzu starptautisku konkursu laureāts, izcils kamermūziķis, Hanoveras Mūzikas, teātra un mediju augstskolas profesors Leonīds Gorohov no Vācijas, Seulas Kamerorķestra ilggadējā čelliste un pedagoģe Hjonvona Čana no Dienvidkorejas un konkursa patronese, pazīstamā latviešu čelliste un pedagoģe, profesore Eleonora Testeļeca.

Konkursa programmā iekļauta gan Kuldīgā dzimušā slavenā čellista, komponista un pedagoga Kārļa Davidova mūzika, gan J. S. Baha, D. Poppera, K. Sensānsa, D.  Šostakoviča, A. Dvoržaka, L.Bokerīni un citu komponistu skaņdarbi čellam.

Konkursa balvu fonds ir 5000 eiro, un par labāko J.S. Baha skaņdarba interpretāciju papildus tiks piešķirtas trīs Kuldīgas novadnieka, profesora Leo Maija ģimenes balvas.

Konkursu organizē Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras nodaļu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju.

Konkurss nosaukts Kuldīgā dzimušā Kārļa Davidova vārdā, kurš pazīstams kā talantīgs komponists, krievu čello skolas izpildītājmākslas pamatlicējs un daudzu lielisku mūziķu skolotājs. Lai godinātu izcilā novadnieka piemiņu, 2000.gada aprīlī notika Kārļa Davidova vārdā nosauktais I Starptautiskais čellistu konkurss.

Read More

Konkurss pulcē jaunos čella talantus no visas pasaules

Music Kuldiga

Kārļa Davidova 9. Starptautiskajam čellistu konkursam šogad pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – saņemti 49 pieteikumi no 12 valstīm. Konkurss notiks Kuldīgā no 30. aprīļa līdz 8. maijam, pulcējot jaunos čellistus no Latvijas, Krievijas, Dienvidkorejas, Baltkrievijas, Igaunijas, Bulgārijas, Ķīnas, Itālijas, Spānijas, Taizemes, ASV, Polijas.

Konkursa dalībnieku sniegumu būs iespēja baudīt arī plašākai auditorijai  – 5. maijā plkst. 19:00 klausītāji aicināti uz K. Davidova piemiņas koncertu Sv. Katrīnas baznīcā, un 7. maijā plkst. 20:00 notiks konkursa noslēguma koncerts Kuldīgas kultūras centrā, kurā laureāti uzstāsies kopā ar orķestri Sinfonia Concertante diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.  

K. Davidova Starptautiskajam čellistu konkurss Kuldīgā notiek katru otro gadu, un šogad uzņems jaunos čella talantus jau devīto reizi. Konkursa dalībnieki sacentīsies četrās grupās, trīs kārtās. Programmā iekļauta gan Kuldīgā dzimušā slavenā čellista, komponista un pedagoga Kārļa Davidova mūzika, gan citu komponistu darbi.

Konkursa balvu fonds ir 5000 eiro un par labāko J.S. Baha skaņdarba interpretāciju papildus tiks piešķirtas trīs Kuldīgas novadnieka, profesora Leo Maija ģimenes balvas. 

Konkursu organizē Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola sadarbībā ar Kuldīgas
novada pašvaldības Kultūras nodaļu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. 

Konkurss nosaukts Kuldīgā dzimušā Kārļa Davidova vārdā, kurš pazīstams kā talantīgs komponists, krievu čello skolas izpildītājmākslas pamatlicējs un daudzu lielisku mūziķu skolotājs. Lai godinātu izcilā novadnieka piemiņu, 2000.gada aprīlī notika Kārļa Davidova vārdā nosauktais I Starptautiskais čellistu konkurss.

Informācija:

kultura@kuldiga.lv; agnese.lapsina@kuldiga.lv

Tel: + 371 26198759, + 371 63322371

Read More